Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

7 098 Aufrufe 746 Tsd.
Unterhaltung

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Produced by Emracom
Orkestracioni: Nurteel & Faruki
Video by MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

KOMMENTARE

 1. Like aMoon
  Like aMoon
  Vor 6 Stunden

  Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍

 2. Leonora
  Leonora
  Vor 9 Stunden

  Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje

 3. hen ko
  hen ko
  Vor 11 Stunden

  3 legjendat👏🎶🎆🧨

 4. british british
  british british
  Vor 14 Stunden

  turp e paski flliqe ket hite nda dhurata dora

 5. Halit Berisha
  Halit Berisha
  Vor 17 Stunden

  Super kolazh 👍👍

 6. RiN S
  RiN S
  Vor 18 Stunden

  Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌

 7. Dafina Gashi
  Dafina Gashi
  Vor 19 Stunden

  ❤❤❤❤👌👌👌💔

  1. Skenda 1234
   Skenda 1234
   Vor 11 Stunden

   @hen ko jan me qiri

  2. hen ko
   hen ko
   Vor 11 Stunden

   Po ku jeni në at errsirë ..? Se keni paguajtë Elektrikenë,😂😂

 8. Yllka Selami
  Yllka Selami
  Vor Tag

  Wooow Woow wooow Remix

 9. Kamela Pashku
  Kamela Pashku
  Vor Tag

  Super keng 👏👏

 10. Leta Berisha
  Leta Berisha
  Vor Tag

  🌹🥰

 11. Felber Zoje
  Felber Zoje
  Vor Tag

  FELBER ZOJA

  1. Felber Zoje
   Felber Zoje
   Vor Tag

   O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚

 12. Ery Deejay
  Ery Deejay
  Vor Tag

  Nuk i bllokoni kenget Per te drejte Autori qe publikoni vet dhe Ju lejohet qe te Beni View Me punen e tjerve ndersa te gjith tjerve qe publikojne i Bllokoni. Nuk dua ta prish gojen me fjal tjera por ju Garantoj qe te gjitha fjalet negative qe keni marr deri me sot i meritoni te gjitha.

 13. Trim Ninaj
  Trim Ninaj
  Vor Tag

  Uty

 14. Izzy S
  Izzy S
  Vor Tag

  potpuri e shkelqyer

 15. pajtesa lakna
  pajtesa lakna
  Vor Tag

  SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

 16. Malvina Vataj
  Malvina Vataj
  Vor Tag

  O Med ke harru me kendu kenget tamam si per para je yll mos e prish veten me te tijer 👏🤩

 17. drttyu liqm
  drttyu liqm
  Vor 2 Tage

  🔥🔥🔥

 18. Greta Myrteza
  Greta Myrteza
  Vor 2 Tage

  Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua

  1. british british
   british british
   Vor 14 Stunden

   greta e paska flliqur kenge e dhuratrs dores ky meda ska lidhje me muzike ta them te verteten kengetar eshte zyber avdiu adem ramdani xhemil saliu mentor kurtishi kta jon kengetar 100%

 19. Visar Kalludra
  Visar Kalludra
  Vor 2 Tage

  Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend

 20. Shpresa Ballolli
  Shpresa Ballolli
  Vor 2 Tage

  🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐

  1. drttyu liqm
   drttyu liqm
   Vor 2 Tage

   Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

 21. König der KÖNIGE
  König der KÖNIGE
  Vor 2 Tage

  Po ku jeni në at errsirë ..? Se keni paguajtë Elektrikenë,😂😂

 22. Krasniqi Berat
  Krasniqi Berat
  Vor 2 Tage

  👏👏👏

 23. Flora Tahiri
  Flora Tahiri
  Vor 2 Tage

  Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍

 24. Shpresa Xh
  Shpresa Xh
  Vor 2 Tage

  O Zot ky Meda qe per her te pare e shikoj e dredh zonin je Liri Tufes nje jevg te lagja Re se di pse kto Kosovaret qe Jan kengetar te mrekullushem kendojne me kte Idiot

 25. ArdianLimanmeraOfficial
  ArdianLimanmeraOfficial
  Vor 2 Tage

  Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

 26. Yasemin Kurtaran
  Yasemin Kurtaran
  Vor 2 Tage

  Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩

 27. Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi
  Vor 2 Tage

  🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏

 28. Marco Marbach
  Marco Marbach
  Vor 2 Tage

  7p9ü8p

 29. Nora Dem
  Nora Dem
  Vor 2 Tage

  ❤❤❤👌

 30. Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane Shkodrane
  Vor 2 Tage

  Ky senani asht shum kangtar i mir amo po e prish veten me Alkohol gjyna

  1. Blerina Blerta
   Blerina Blerta
   Vor 21 Stunde

   Ke qen duke i mbushur goten ti ? Ai aty po kendon, crendesi ka se cfar ben me jeten e tij! Alla halla

 31. Kosova Ferizaji
  Kosova Ferizaji
  Vor 3 Tage

  Bravo te treve

 32. nijuo joing
  nijuo joing
  Vor 3 Tage

  🔥🔥🔥

 33. Girl Girl
  Girl Girl
  Vor 3 Tage

  Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰

 34. Behare Hoti
  Behare Hoti
  Vor 3 Tage

  Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu

 35. A Belushi
  A Belushi
  Vor 3 Tage

  Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

  1. nijuo joing
   nijuo joing
   Vor 3 Tage

   Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

 36. Lirjeta Miftari
  Lirjeta Miftari
  Vor 3 Tage

  trscyn

 37. Bruna
  Bruna
  Vor 3 Tage

  wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏

 38. Flora Zyberaj
  Flora Zyberaj
  Vor 3 Tage

  Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.

 39. Dita wien
  Dita wien
  Vor 3 Tage

  Super bravo🥂👌👌👌

  1. dutoiu hour
   dutoiu hour
   Vor 3 Tage

   Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

 40. Zoja Rrahishta
  Zoja Rrahishta
  Vor 3 Tage

  Artista me plot goj

  1. dutoiu hour
   dutoiu hour
   Vor 3 Tage

   ❤️❤️

 41. Xhane Xhane
  Xhane Xhane
  Vor 3 Tage

  Me te miret. 👍👍👌👌

 42. Sabrije Biqmeti
  Sabrije Biqmeti
  Vor 3 Tage

  Shum mire supper👍

 43. Sumeja Blakqori
  Sumeja Blakqori
  Vor 3 Tage

  QFAR KËNGE SA E MIR

 44. misolou fout
  misolou fout
  Vor 3 Tage

  🔥🔥🔥

 45. Dorian Velija
  Dorian Velija
  Vor 4 Tage

  ❤❤❤

 46. Argjentina Kadrijafkfmgnf
  Argjentina Kadrijafkfmgnf
  Vor 4 Tage

  1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 47. dutoiu hour
  dutoiu hour
  Vor 4 Tage

  👏👏👏👏

  1. misolou fout
   misolou fout
   Vor 3 Tage

   qiell dhe pyete atë))

 48. Ramzi David
  Ramzi David
  Vor 4 Tage

  Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱

 49. Melazim Vishi
  Melazim Vishi
  Vor 4 Tage

  Gjigant'a. 👌👌👌👌

 50. Alenna usa
  Alenna usa
  Vor 4 Tage

  Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

  1. dutoiu hour
   dutoiu hour
   Vor 4 Tage

   Was ist das für eine Döner scheisse

 51. Faik Canolli
  Faik Canolli
  Vor 4 Tage

  Pse po i fshini commentet Kritike ...???🤔🤮

 52. Fidan Pllavci
  Fidan Pllavci
  Vor 4 Tage

  Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik

 53. shyqeri_sinani
  shyqeri_sinani
  Vor 4 Tage

  🇽🇰🇦🇱

 54. cqvio doli
  cqvio doli
  Vor 4 Tage

  ❤️❤️

 55. Smirnov TV
  Smirnov TV
  Vor 4 Tage

  Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

 56. Салават Салаватов
  Салават Салаватов
  Vor 4 Tage

  Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

 57. Durim Toca
  Durim Toca
  Vor 4 Tage

  👏super 🥂

 58. Azra Melek
  Azra Melek
  Vor 4 Tage

  Hajde jashaaaaaa

 59. Zima Nzr
  Zima Nzr
  Vor 5 Tage

  Besnik hallal koft zanin

 60. Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak
  Vor 5 Tage

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 61. Ozmon Ukaj
  Ozmon Ukaj
  Vor 5 Tage

  Öoi

 62. Semie Frangu
  Semie Frangu
  Vor 5 Tage

  👌

 63. Ma Vi
  Ma Vi
  Vor 5 Tage

  Was ist das für eine Döner scheisse

 64. Roland Prini
  Roland Prini
  Vor 5 Tage

  BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

 65. A A
  A A
  Vor 5 Tage

  Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘

 66. Hello OO
  Hello OO
  Vor 5 Tage

  Mas miri dej tash bash kponim

 67. Dede Bezhi
  Dede Bezhi
  Vor 5 Tage

  Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹

  1. jana jana-jana
   jana jana-jana
   Vor Tag

   Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄

 68. Nefise Zeneli
  Nefise Zeneli
  Vor 5 Tage

  Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃

 69. AlbanionStallion
  AlbanionStallion
  Vor 5 Tage

  Deutsche Trends kicken wieder 👌

 70. Marjana Gjergji
  Marjana Gjergji
  Vor 5 Tage

  👏

 71. Shqipe Shqipe
  Shqipe Shqipe
  Vor 5 Tage

  Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅

  1. Shqipe Shqipe
   Shqipe Shqipe
   Vor 2 Tage

   @Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin

  2. Tina
   Tina
   Vor 2 Tage

   @Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.

  3. Shqipe Shqipe
   Shqipe Shqipe
   Vor 2 Tage

   @Tina das ist bulgarisch/rumänisch

  4. Tina
   Tina
   Vor 2 Tage

   Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.

 72. Kqiku Besim
  Kqiku Besim
  Vor 5 Tage

  Meda loqk osht 💚

 73. jimy jimy
  jimy jimy
  Vor 5 Tage

  cheesy cheezy cheezy nuk shihet

 74. Dacic Sk.
  Dacic Sk.
  Vor 5 Tage

  i Shum Bukur

 75. Tim Krause
  Tim Krause
  Vor 5 Tage

  The song has now 248.000 views

 76. Ambeta Skenderi
  Ambeta Skenderi
  Vor 6 Tage

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 77. lejla arifi
  lejla arifi
  Vor 6 Tage

  3 legjendat👏🎶🎆🧨

 78. albulena lena
  albulena lena
  Vor 6 Tage

  Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥

  1. Micail Bogdanovic
   Micail Bogdanovic
   Vor 4 Tage

   💪

 79. Aurora Ranci
  Aurora Ranci
  Vor 6 Tage

  Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️

 80. Animentis
  Animentis
  Vor 6 Tage

  Danke merkel

 81. Xhylizare Dobrunaj
  Xhylizare Dobrunaj
  Vor 6 Tage

  👍👍👍👍👍

 82. klinton bekaj
  klinton bekaj
  Vor 6 Tage

  ×××):👑👑👑🏆🏆🏆

 83. Rita Dua
  Rita Dua
  Vor 6 Tage

  Mate miret dhe,

 84. King bessi
  King bessi
  Vor 6 Tage

  Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT

 85. Luljeta Jacobsz
  Luljeta Jacobsz
  Vor 6 Tage

  sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all

 86. Deti Cila
  Deti Cila
  Vor 6 Tage

  Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret

 87. Arian Bossi
  Arian Bossi
  Vor 6 Tage

  Bravo Meda Sinan Vllasaliu Besnik

 88. Sebehat Ramadani
  Sebehat Ramadani
  Vor 6 Tage

  Veq kush javka inati se jeni kan gjithmon 👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌

 89. Vjosa Pangja
  Vjosa Pangja
  Vor 6 Tage

  🌟🌟🌟👌

 90. adnan sylaj
  adnan sylaj
  Vor 6 Tage

  Jeni tê paparê të pazëvendësueshêm suksese pêr Medën Siananin dhe Erngji Bendin hiti 2021 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 91. Albisan Belaj
  Albisan Belaj
  Vor 6 Tage

  Meda je si karramel❤️❤️❤️

 92. AlbiLondon
  AlbiLondon
  Vor 7 Tage

  Hallall ju koft, qe vlla zani e mas shumti po me pelqen vajzat qe nuk i kan zhvesh por i kan respektu

 93. Danissa Sochor
  Danissa Sochor
  Vor 7 Tage

  3 Top styled mans. Super keng 👑👑👑👏🏻🍾🥂Gezuar 2021

 94. Imer Alabaku
  Imer Alabaku
  Vor 7 Tage

  Respekt per ju tret🙏🙏🙏 Uj uj u🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😂

 95. Korab Mena
  Korab Mena
  Vor 7 Tage

  Me te miret e ktij vendi👌👌👌👌👌

 96. Hoti Bujar
  Hoti Bujar
  Vor 7 Tage

  RESPEKT SINAN 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  1. *Stella *
   *Stella *
   Vor 6 Tage

   Shum bukur kendojn 3 🎶👌

 97. rina b
  rina b
  Vor 7 Tage

  Kush ma bonë sub ja kthejë qjithve

 98. Fatjon Gjaferraj
  Fatjon Gjaferraj
  Vor 7 Tage

  Eh shyqyr me ne fund e qit potporin me padurim e kom prit e kallni ju bravo ju koft 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 99. Edita Bal
  Edita Bal
  Vor 7 Tage

  Perfekt 👍👍👍👏👏👏👏👏

 100. rita gashi
  rita gashi
  Vor 7 Tage

  Bravo shum keng e mir👍👍👍