Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

15 548 Aufrufe 1,7 Mio.
Musik

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
Duli: Malle e kam me dal nsokak
Duli : Syri i keq mos na paft
Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
Adem Ramadani : Trim dai
Elita 5 :Çka mka syri
Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
Orkestrimi : Shpeta sound
Producent Exekutive : Shpetim Desku

KOMMENTARE

 1. niduoe stre
  niduoe stre
  Vor Stunde

  Sa bukur ❤️ Bravo 👏🏼 👏🏼👏🏼👏🏼

 2. Vlado Nik
  Vlado Nik
  Vor 3 Stunden

  Дечанске Хрисовуље, потпуно прилагођене савременом СРБСКОМ језику и писму. Тапија на свету СРБСКУ земљу!!! deburn.info/lost/video/3NqqiJurmIiKupY

 3. bigboss bigboss
  bigboss bigboss
  Vor 10 Stunden

  Oj BI citi mollat mbas 25 vjete ,qe je trime oj kali marre t,koft

 4. Xhana Dogani
  Xhana Dogani
  Vor 12 Stunden

  Sa zanin e mir dhe i mir Asim 😍😍😍

 5. Besford Gashi
  Besford Gashi
  Vor 15 Stunden

  E mira e kesaj kenge eshte zeri i Asim Gashit Leonora kurr nuk ka pasur ze te kendoj live......po ne Playback ....

  1. niduoe stre
   niduoe stre
   Vor Stunde

   Leonora class si gjithmone - Perfect te dy. P.s., nji repart infermieresh po lujne me kangen tuaj opaaa 😉

 6. Zirap Berisha
  Zirap Berisha
  Vor 23 Stunden

  Pershendetje nga norvegjia zerat mate bukur kombinim profekt

 7. Sadiku Sadiku
  Sadiku Sadiku
  Vor Tag

  💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🔥👏🏻👏🏻❤️

 8. Sadiku Sadiku
  Sadiku Sadiku
  Vor Tag

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 9. Hanife Ademi
  Hanife Ademi
  Vor Tag

  Jje ma e mira 💝

 10. bofooit gojo
  bofooit gojo
  Vor Tag

  I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

 11. victory yes
  victory yes
  Vor Tag

  I will Subscribe to you once I have enough people subscribe to me first since youtube has cut me off until I get more. nice video. Helped you with your watch hours for whole video pls if you can return the favor when you can I be so appreciated :) help each other grow.

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   Vor Tag

   Te dy jeni me tvertet fantastik ju lumt.

 12. Gjergj Elez Alia
  Gjergj Elez Alia
  Vor 2 Tage

  7:51 min.Pause shkoj dora ku sduhet , Leonorë mos para kamerave,ke qenë para 20 vjetësh vajzë e ndershme në Gjermani.Sidoqoft koha e bënë të veten ,duet I mrekullueshëm dhe që të dy zërin të veqantë .Veshja 👍 Mërgimtari Gjermani

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   Vor Tag

   Turgjike) Por prap prap kënge nga zemra e Shqipes 🙏 Zjarr zjarr 💥👐🇦🇱

 13. TinkyWinky05
  TinkyWinky05
  Vor 2 Tage

  qy qy ku mrrini Asimi deri te Leonora :)

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   Vor Tag

   Super keng bravo jeni shummm te mire

 14. Zana Kolat
  Zana Kolat
  Vor 2 Tage

  Bravo 🌟🌟

 15. no name
  no name
  Vor 3 Tage

  Mirë.

 16. Duraku Arlinda
  Duraku Arlinda
  Vor 3 Tage

  B

 17. Bushi Ndue
  Bushi Ndue
  Vor 3 Tage

  Leonora Jakupi. Nje dive e kenges, nje artiste e vertete qe nuk i mungon asgje, as zeri, as bukuria, as qiltersia. Kengetarja e luftes qe aq shume e duam.

 18. Its_me
  Its_me
  Vor 3 Tage

  👏

 19. Besiana Mani
  Besiana Mani
  Vor 3 Tage

  Leonora class si gjithmone - Perfect te dy. P.s., nji repart infermieresh po lujne me kangen tuaj opaaa 😉

 20. Artan Maloku
  Artan Maloku
  Vor 3 Tage

  Bravo shum tmir dyt duet me vend dhe muzikt shum tmira💪💪

 21. Erjon Gashi
  Erjon Gashi
  Vor 3 Tage

  ju lumt teper mir

 22. Sommer Sommer
  Sommer Sommer
  Vor 3 Tage

  8:32 min oppaa Patjeter ni ren duhet mu dalldis😂

 23. Lek Toma
  Lek Toma
  Vor 3 Tage

  Bravo Bravo Fantastik te dy 👑🦅💞❤️🇦🇱

 24. fklb 0000
  fklb 0000
  Vor 4 Tage

  Tu ha zemren 10p her e degjoj kte keng

 25. Nora Mujaj
  Nora Mujaj
  Vor 4 Tage

  Kështu kallen këngët dhe performancat nga zemra e Shqipes origjinale , pa "petulla" e kulturës Turke .( Disa pjesa instrumenteale në këtë duet janë influencuar nga muzika Turgjike) Por prap prap kënge nga zemra e Shqipes 🙏 Zjarr zjarr 💥👐🇦🇱

 26. tonni41
  tonni41
  Vor 4 Tage

  Te dy jeni me tvertet fantastik ju lumt.

 27. Marash Njebza
  Marash Njebza
  Vor 4 Tage

  👌👍🥇

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   Vor 3 Tage

   wow! super nice?

 28. olivia Boci
  olivia Boci
  Vor 4 Tage

  Super keng bravo jeni shummm te mire

 29. ema ema
  ema ema
  Vor 4 Tage

  Kukuku sa keq po knojka ky djali e qiti qafen pi venit ...🤣🤣🤣🤣🥰

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   Vor 3 Tage

   Rrespekt per te dyt Uroj te dyve Zoti ju dhuroft miresit sa uji ne Deti qe ka se te mrekullushim jeni te dyt veq uroj sukesese ☝️🤲🤲🤲🤲🤲😍😍👌👏🌟🌟

 30. ema ema
  ema ema
  Vor 4 Tage

  Kurr sko dit moj leonor me kcy ..

 31. Merita Smoqi
  Merita Smoqi
  Vor 4 Tage

  Me pelqen shum siete fantastici, urime 🌹🌺🌺🌹♥️ da Merita Italia

 32. Merita Smoqi
  Merita Smoqi
  Vor 4 Tage

  Bravissima urime 🌹🌺🌻 ju lumte kenga shum e bukur urime 🌹🌺😘 siete fantastici auguri da Merita Italia

 33. Ela Celiku
  Ela Celiku
  Vor 4 Tage

  🌺

 34. Murat Hasani
  Murat Hasani
  Vor 4 Tage

  Suudsuxuuxux

 35. bowen voowy
  bowen voowy
  Vor 4 Tage

  miniurl.es/20403/ ✔ ಇದು ಅಸಾಧಾರಣ ವಿಷಯ I loro stati di salute respettivi prevenirli

 36. Emanuel Xheleshi
  Emanuel Xheleshi
  Vor 4 Tage

  Bravo ju lumte goja ❤❤

 37. Bahrije Durmishi
  Bahrije Durmishi
  Vor 4 Tage

  Albina kelmendi

 38. Egi 22 Eggs 22
  Egi 22 Eggs 22
  Vor 5 Tage

  🔥🔥🔥👍👍👍 Respekt shum bukur e Kendume👍 sidomos Leonora Bukuroshe si tanaheret👌

  1. Egi 22 Eggs 22
   Egi 22 Eggs 22
   Vor 18 Stunden

   @Imrije Rrustemi ?

  2. Imrije Rrustemi
   Imrije Rrustemi
   Vor 18 Stunden

   Oi7oiio7ķ

 39. NASH DALE
  NASH DALE
  Vor 5 Tage

  LEONORA KRALICE JE ME TE VERTETE SKA CHYSH ME KOMENTU MA TEPER

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   Vor 4 Tage

   O DRENIC O KALLENE

 40. Ubi Servina
  Ubi Servina
  Vor 5 Tage

  leonora zerin pushk, shum e fort, kesaj ska kush ja kalon, i lumte..

 41. Fatmir Vokrri
  Fatmir Vokrri
  Vor 5 Tage

  veshja e saj kot kot pa lidhje

 42. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  Vor 5 Tage

  Rrespekt per te dyt Uroj te dyve Zoti ju dhuroft miresit sa uji ne Deti qe ka se te mrekullushim jeni te dyt veq uroj sukesese ☝️🤲🤲🤲🤲🤲😍😍👌👏🌟🌟

 43. Avni Elezi
  Avni Elezi
  Vor 5 Tage

  Shum bukur

 44. Avni Elezi
  Avni Elezi
  Vor 5 Tage

  Shum bukur

 45. Florim Shehu
  Florim Shehu
  Vor 5 Tage

  10:22 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 46. M B
  M B
  Vor 5 Tage

  Asim gashi woo qfar zani mega👌🏻launara din me kan bashkunon vitin e kalum me sabrin fezuallahin e ket vit me asim gashin

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   Vor 5 Tage

   Hey!! Great vid!!

 47. Gjyle Pjetri
  Gjyle Pjetri
  Vor 5 Tage

  Bravooooo

 48. Gjyle Pjetri
  Gjyle Pjetri
  Vor 5 Tage

  Ju rujt zoti

 49. Radije Alili
  Radije Alili
  Vor 5 Tage

  ❤❤

 50. Ana Anushka
  Ana Anushka
  Vor 5 Tage

  Sa bukur ❤️ Bravo 👏🏼 👏🏼👏🏼👏🏼

 51. Jesus 2030
  Jesus 2030
  Vor 5 Tage

  Jesus still loves you...HE is the Lord...He is the Alpha and Omega...HE is the beginning and the end...He is the first and the last...He is the King of kings.. HE is Lord of lords...repent from alkahol, pornography and prostitution, drugs and read the BIBLE and accept Jesus as your Lord and you Will have eternel live...Jesus will come back soon, very soon, maybe 2030 or 2031 according to 2 BIBLEVERSES : HOSEA 6.2 and 2 Peter 3.8 ...after two days he will revive us...1 day is like 1000 years...we think that Jesus had left this world in the year 30 or 31 and Jesus said, that he will come back as he left. We can calculate : 2 × 1000 + 30 or 31 = 2030 or 2031. Another very important message : the darkness is the last sign (Luke 21.25) before the arrival of our Lord Jesus on the clouds (Luke 21.27). After the arrival of Jésus on the clouds there will be the rapture (Luke 21.28). Are you ready for the Kingdom of Heaven? REPENT SO YOU WILL BE READY !!!gg

 52. mimoza gjermani
  mimoza gjermani
  Vor 5 Tage

  oh zemra jukendoft dyve shum shum mir dyt Po kendoni kendofshit gjithmon se bashku👏👏. oj Leonora Si rrush oj kukell po Samir kendon e kercen Si Ballan je oj princesh. Si shyhrete behluli dhe Mahmut Ferati Leonora jakupi dhe Arsim Gashi 💕👏👏👏

 53. Riza Behrami
  Riza Behrami
  Vor 6 Tage

  O DRENIC O KALLENE

 54. Riza Behrami
  Riza Behrami
  Vor 6 Tage

  O prite DRENiCE prite

 55. Shyhrete Gashi
  Shyhrete Gashi
  Vor 6 Tage

  kaher skam ni ze ma te mir ju lumt

 56. Enver Azemi
  Enver Azemi
  Vor 6 Tage

  Kengen mate miret e vitit dy mate miret Respekt 👌👌👍👍✊✊

 57. Bekim Skenderaji
  Bekim Skenderaji
  Vor 6 Tage

  Ze Brillant..!!! PERFEKTO...!!!👍🇦🇱🇦🇱

 58. Behar Bajrami
  Behar Bajrami
  Vor 6 Tage

  m.deburn.info/lost/video/pqZ8hZiGrGmAvck 😍😍😍😍

 59. soinhu foitu
  soinhu foitu
  Vor 6 Tage

  Kur ka artist te Vertet asht Knaqsi me nigju edhe 1000 here. O Sa lezet ju ka. Bravo orkestrusit dhe ju per interpretimn. 👏. Suksese shnritni ma shum se djelli.

 60. Denis Rexhepi
  Denis Rexhepi
  Vor 6 Tage

  Shum bukur suksese

 61. Besnik Sylejmani
  Besnik Sylejmani
  Vor 6 Tage

  Shumm mir Asimmm...po me kon e paske baaaa

 62. Astrit Brahimi Hajdarmataj
  Astrit Brahimi Hajdarmataj
  Vor 6 Tage

  hallall

 63. Shehri Osmani
  Shehri Osmani
  Vor 6 Tage

  O zot qfar zani mahënitës ⭐👍 ju lumt. Sukseset mos ju mbarofshin kurr krenohem me ju vendasët e mij. DRENICA LEGJENDARE 🇦🇱🇦🇱

  1. soinhu foitu
   soinhu foitu
   Vor 6 Tage

   vm.tiktok.com/ZSgYXTu8/

 64. Dashurije Gashi
  Dashurije Gashi
  Vor 6 Tage

  Spo qohet në kam askush për ju zonjë u pëlake pasna harru që ti je dikun

 65. Celine Diors
  Celine Diors
  Vor 7 Tage

  miniurl.es/20403/ ✔ ಇದು ಅಸಾಧಾರಣ ವಿಷಯ I loro stati di salute respettivi prevenirli

 66. Arjeta Muhaj
  Arjeta Muhaj
  Vor 7 Tage

  Këngetarë yje në pamje e interpretim 👏👏!

 67. Aurora Hoxha
  Aurora Hoxha
  Vor 7 Tage

  Shume duet i mire, po ju ka hije me bashkpunu gjithmone se po pershtateni shume..

 68. Elsa Sylejmani
  Elsa Sylejmani
  Vor 7 Tage

  Ju lumte dueti me i mir 2021 💖

 69. e,a.o. gashi
  e,a.o. gashi
  Vor 7 Tage

  Moti skom ndegju potpuri ma te mire! Ju lumt...

 70. robert likaj
  robert likaj
  Vor 7 Tage

  Asim vazhdo me ket stil te muzikes, ke nje ze te mahnitshem, shum unik

 71. Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy
  Vor 7 Tage

  Oj Adelina. Spot vjen inati Drenicakja. Tka fut ner saq

 72. Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy
  Vor 7 Tage

  Yll yll yll. Bote. Lenore si. Bionc.

 73. Elife Sherifi
  Elife Sherifi
  Vor 7 Tage

  Asim Gashi fjalen dy sun ta bon kush per ZOoo 🏆

 74. Xhevrije Sulejmani Xheladini
  Xhevrije Sulejmani Xheladini
  Vor 7 Tage

  Dueti ma i mire qe kam degju najher zerat ma te mire te estrades shqiptare nje big like

 75. mikin lirou
  mikin lirou
  Vor 7 Tage

  Bravooo drenicake si❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 76. BADMENINO •
  BADMENINO •
  Vor 7 Tage

  vm.tiktok.com/ZSgYXTu8/

 77. Luljeta Ademi
  Luljeta Ademi
  Vor 7 Tage

  kjo nuk del kurre nga moda ,big like e keni te dyy 🥰💫👌

 78. Valentina Rama
  Valentina Rama
  Vor 7 Tage

  😘❤️🥰😵😍🥳☺️😂🇽🇰💜🦋🍀🥺🙏🎃😱🇦🇱🙂😭🌻😀😥😽👧🏽🙀😹😻😼😡😜so ist sie

 79. Genita Genita
  Genita Genita
  Vor 7 Tage

  Q

 80. ᗰᗴᒪᗩ
  ᗰᗴᒪᗩ
  Vor 7 Tage

  Ju lumte zemra se na kenaqet shpirtin🥰🥰❤️

 81. Gjejrane Berisha-Schlick
  Gjejrane Berisha-Schlick
  Vor 7 Tage

  Jeni ma te miret e kosoves👏👏

 82. Roland Prini
  Roland Prini
  Vor 8 Tage

  BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

 83. Neri C.
  Neri C.
  Vor 8 Tage

  Bravo , ju lumtë që të dyve. Duet fantastik. Veqse me pas vazhdu edhe pak paska pas me lëshu zemra Asimin afër Leonorës 😉

 84. LA LI
  LA LI
  Vor 8 Tage

  Ju lumt jau mundsoft allahu kofshit e knofshit gjithmon

 85. berat Halilaj
  berat Halilaj
  Vor 8 Tage

  Hajde Hajde 👏👏

 86. nijuo joing
  nijuo joing
  Vor 8 Tage

  Kenget e vjetra jon me te bukura gjithmon ju lumt Leonora dhe Asim si gjithmon te mrekullueshum ju pershendes nga Gjermania

 87. Benny
  Benny
  Vor 8 Tage

  Vend shume i bukur ja vlen te vizitohet >>> deburn.info/lost/video/qc1rZpZuoLGhk9E

 88. Eduarta Gega
  Eduarta Gega
  Vor 8 Tage

  👏👏👏🌠🌠

 89. Bekim Hasani
  Bekim Hasani
  Vor 8 Tage

  rrespekt bravo bravo bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  1. nijuo joing
   nijuo joing
   Vor 8 Tage

   Shumë bukur respekt për ju të dy 🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐ Berovo sukses

 90. Vjollca Kulli
  Vjollca Kulli
  Vor 8 Tage

  Zemra ju kendoft 🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱

 91. Hello Bro
  Hello Bro
  Vor 8 Tage

  tfyfd

 92. ArdianLimanmeraOfficial
  ArdianLimanmeraOfficial
  Vor 8 Tage

  Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

 93. Lule Lule
  Lule Lule
  Vor 8 Tage

  Leonora e Arsim shum mir suksese 👏👏❤❤

 94. klajdicanada
  klajdicanada
  Vor 9 Tage

  Super duet ! you knofte zemra gjithmone

 95. Albin Useini
  Albin Useini
  Vor 9 Tage

  Respekt Per asim gashin super ⭐️🇦🇱🇦🇱🇩🇰🇩🇰

 96. Feride Jakupi
  Feride Jakupi
  Vor 9 Tage

  ❤️❤️✨✨😘🙏

 97. senni bgon
  senni bgon
  Vor 9 Tage

  Ma e keqja osht qi perfundon respekt osht diqka fenomenal 👍

 98. Halime Gashi
  Halime Gashi
  Vor 9 Tage

  mos vet per kto veshje zoti narujt

 99. Zana Januzaj
  Zana Januzaj
  Vor 9 Tage

  Komplimente per dukjen Leonora, shume në form je,me siguri ushtron se sikur Jennifer Lopezi!Asimi zerinsikur bilbil!

  1. senni bgon
   senni bgon
   Vor 9 Tage

   Ju kendofte zemra!

 100. Kim Kimi
  Kim Kimi
  Vor 9 Tage

  Bravo👏👏👏