Gold AG - Babë e djalë (Official Video)

5 173 Aufrufe 523 Tsd.
Unterhaltung

fanlink.to/BabeDjal
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Gold AG - Babë e djalë
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi
Tekst e muzikë: Gold AG
Orkestrim: Fatos Canolli
Vokal përcjellës: Lule Mustafa
Video: MProduction
28 NËNTOR 2020

KOMMENTARE

 1. rabit gashi
  rabit gashi
  Vor 2 Tage

  1

  1. rabit gashi
   rabit gashi
   Vor 9 Stunden

   Ooo

 2. rabit gashi
  rabit gashi
  Vor 2 Tage

  11

 3. Ronaldo Cristiano
  Ronaldo Cristiano
  Vor 3 Tage

  Bravo o artist te kan hije kto keng 💞

 4. Karafil Elezi
  Karafil Elezi
  Vor 3 Tage

  0:41

 5. Mervete Mataj
  Mervete Mataj
  Vor 4 Tage

  Strellc baballoq un jam nga baballoq kurse ne strrells i kam miqet E dua shum kumunen time pavarsisht jam krenare qe gjagjai im esht nje hero I vertet komandant i ushtrisë çlirimtare E ty te lumt goja qe po kendon kaq mir je nje njeri me nje zemer te paster te dua shum arjan

 6. No NAME
  No NAME
  Vor 7 Tage

  oppoüoü

 7. Lindita Dani
  Lindita Dani
  Vor 11 Tage

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 8. Dani Mustafa
  Dani Mustafa
  Vor 11 Tage

  Gola

 9. Dani Mustafa
  Dani Mustafa
  Vor 11 Tage

  🇽🇰🇽🇰🇦🇱

 10. Labinot Xhemajli
  Labinot Xhemajli
  Vor 14 Tage

  Edhite muziken krejt mut ebone mekto kong

 11. Dardan Deqani
  Dardan Deqani
  Vor 15 Tage

  O keni meja ni krismen Deqanit Gold rrespekt Nga Deqani

 12. Krume Banane
  Krume Banane
  Vor 18 Tage

  Like kush mendo se gold ag esht kengateri ma i mir ne shqiperi🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍👑

 13. Lokaj Ajola
  Lokaj Ajola
  Vor 18 Tage

  Hajde gold gjija

 14. Lokaj Ajola
  Lokaj Ajola
  Vor 23 Tage

  Gold baba

 15. Qefka Ilazi
  Qefka Ilazi
  Vor 27 Tage

  ig

 16. Ismet Osmani
  Ismet Osmani
  Vor Monat

  0

 17. Bojan Djordjevic
  Bojan Djordjevic
  Vor Monat

  Kosovo is serbia 🔴🔵⚪

 18. Shpend'S💫MusicChannel
  Shpend'S💫MusicChannel
  Vor Monat

  👍

 19. Kopshti Tpagjeturve
  Kopshti Tpagjeturve
  Vor Monat

  Ti po e kallxon psikopatine dhe qrregullimin tend mendor e shpirtror kur po mundohesh me e emitu arab shpellarin. Allahi lejlekum sallam e fatimeja jahrabi te rreft pidh kres ne xhenet e muhamuttt pedofili kar bythve vlla mutlimon se ke vujt shume per dinin islam..😂 Ps. T'fala granimit, ftyrav t'pastra pellazgjike qe jav derdhi yogurtin made in *Kosovoooooo krejt ftyres edhe nëper cîca. Robt ti qifsha hahahahahh.🤣🖕🏻

 20. Besnik Topanji
  Besnik Topanji
  Vor Monat

  BRAVOOOOOOOOOOO

 21. Altin Kelmendi
  Altin Kelmendi
  Vor Monat

  te lumt goja o vllau jon shqiptar ni gold e ka kosova 👏

 22. българи юнаци
  българи юнаци
  Vor Monat

  Kuq e zi! 🇦🇱 respect from 🇧🇬❤ love uck

 23. Armendi Haxhosaj
  Armendi Haxhosaj
  Vor Monat

  jurujt respekt isha shijm deqai krit famil reptom jedjali adeshri

 24. gent gent baab gent baba
  gent gent baab gent baba
  Vor Monat

  Ogold tahnksha zemren

 25. doliio volay
  doliio volay
  Vor Monat

  Gold ag 1 per Shqiperi je. ❤

 26. bilinas mini
  bilinas mini
  Vor Monat

  You are the best

 27. Ramiz Aliu
  Ramiz Aliu
  Vor Monat

  2021. O gold i mir je bre bir Po spot kuptojn

 28. patroll dne
  patroll dne
  Vor Monat

  A patriot i forte eshte goldi😜

 29. amin army
  amin army
  Vor Monat

  Gold ag vet e kam sot ditëlindjen

  1. doliio volay
   doliio volay
   Vor Monat

   Zoti mira melodis🇲🇷🇹🇷🇵🇰🇦🇱🇧🇦🇲🇰👌🎯

 30. gioyu comi
  gioyu comi
  Vor Monat

  Urime 28 nentorii o shiptar😜🇦🇱🇽🇰

  1. bilinas mini
   bilinas mini
   Vor Monat

   Urime 28 nentorii o shiptar😜🇦🇱🇽🇰

 31. Flamur Celaj
  Flamur Celaj
  Vor Monat

  Urime vlla, e gezofte jeten djali, u befte trim si Adem Jashari

 32. Arjan Marku
  Arjan Marku
  Vor Monat

  O gold per cdo dite vetem kenget e tuja ndigjoj. Love you brother allahu te rojt respekte nga londra

 33. hoiy vinosa
  hoiy vinosa
  Vor Monat

  Urime Pavaresia e Shqiperis

 34. Destan Stein
  Destan Stein
  Vor Monat

  🔥♥️🌹✌🏻👍🏻 Mashallah

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   Vor Monat

   Bravo 🔥😝

 35. Kamberi Hisnije
  Kamberi Hisnije
  Vor Monat

  Te lumte o golld je legjende 👍

 36. Liridona Thaqi
  Liridona Thaqi
  Vor Monat

  Urime gold me jet te gjat 🌅🌅aj qenka si djell

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   Vor Monat

   Aww I love this new intro!

 37. besnik haxha
  besnik haxha
  Vor Monat

  Bravo golldi veq vazhdo qishtu

  1. hoiy vinosa
   hoiy vinosa
   Vor Monat

   E paska myt 💣💣💣💣💣💣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤

 38. Florim Gashi
  Florim Gashi
  Vor Monat

  Respekt per goldin

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   Vor Monat

   Bravo i fort je

 39. Lokaj Ajola
  Lokaj Ajola
  Vor Monat

  Urime Gold Ag baba

  1. hoiy vinosa
   hoiy vinosa
   Vor Monat

   E paska myt 💣💣💣💣💣💣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤

 40. aola wili
  aola wili
  Vor Monat

  Seriously may be my favorite ever.

  1. hoiy vinosa
   hoiy vinosa
   Vor Monat

   Bravo i fort je

 41. Kreshnik Marku
  Kreshnik Marku
  Vor Monat

  Pse Ban Kaq keng te Mira Gold Ag . Te rujt zoti . E shum Sukse

 42. Lindita Fangaj
  Lindita Fangaj
  Vor Monat

  Allahu I madh te RUJT me jet te GJAT djali serbi flet e na bajm djem por si ti 1 ne 500 vjet I vjen kesaj tok

 43. Mesa Mesa
  Mesa Mesa
  Vor Monat

  Zoti mira melodis🇲🇷🇹🇷🇵🇰🇦🇱🇧🇦🇲🇰👌🎯

  1. aola wili
   aola wili
   Vor Monat

   Urime per lindjen e djalit che bravo per kenget qe kendon je shum i mir

 44. miko foin
  miko foin
  Vor Monat

  Urime 28 nentorii o shiptar😜🇦🇱🇽🇰

 45. Atnan Bahri
  Atnan Bahri
  Vor Monat

  Te. Lumt goja or bish e shqiptaris

 46. Eri Shqipe
  Eri Shqipe
  Vor Monat

  Je me I Miri 🤛💯🇦🇱

 47. abbsnn cose
  abbsnn cose
  Vor Monat

  Allahu ta rrit djalin me te mira o goldi,je nje shembull per rinin e kosoves hallall ta baft zoti,tu baft trim si adem jasharri.

  1. miko foin
   miko foin
   Vor Monat

   🇦🇱 Jam shum krenare per ty 💛 💘💘💘💘💘

 48. Eljesa Aliu
  Eljesa Aliu
  Vor Monat

  Bravo 🔥😝

  1. alida flus
   alida flus
   Vor Monat

   🇦🇱 Jam shum krenare per ty 💛 💘💘💘💘💘

 49. Orsedi Bardhi
  Orsedi Bardhi
  Vor Monat

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 nr 1 je 💫💫

  1. alida flus
   alida flus
   Vor Monat

   Zoti ta ruajt djalin o goldi te rroj sa malet, ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ I uroj nje jet te lumtur dhe te rritet me prinderit e tij...👨‍👩‍👦 Djali yt do te jete luftar i madh sepse edhe babai i tij i v

 50. Nushi Dibrani
  Nushi Dibrani
  Vor Monat

  Bravo i fort je

  1. Nushi Dibrani
   Nushi Dibrani
   Vor Monat

   🦾🦾🦾🦾

 51. Igli Mija
  Igli Mija
  Vor Monat

  E paska myt 💣💣💣💣💣💣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   Vor Monat

   Baba osht ky

 52. Alf_on_60Hz
  Alf_on_60Hz
  Vor Monat

  🥰

 53. Dardania Antike
  Dardania Antike
  Vor Monat

  Urime Shqiptar kudo qe jeni Festa e Flamurit...Bravo Arian Agushi.

 54. ardit merolli
  ardit merolli
  Vor Monat

  Rrofte UÇK-ja

 55. genta shatri
  genta shatri
  Vor Monat

  Qato dislike jon shkavella 100% Gold veq suksese inshallah

 56. Lleshi
  Lleshi
  Vor Monat

  Ref: Lufton Baba bashkë me djal dhambë per dhambë e ballë përball e rujm nderin e vatanit jemi Lokajt e Deçanit Trimat e rrall kan vepra jo fjal qka bon Djali per babë e Baba per Djal O Hysni Lokaj ti pe jeshon Malin ska shok mat mir ne ket se sa djali me kang trimerie ja perkune djepin e mësove me dasht e me rujt Prejlepin kurr Arton Lokaj nuk te len ty vet nese ndahi ktu takoheni ne xhenet me dek per atdhe bir nuk ka ma mir e emrat naj run Kosova e Lir e brezave te rij mësojani te verteten se 1 Babë e 1 Djal per Liri e dhanë Jetën Ref 2x: Lufton Baba bashkë me djal dhambë per dhambë e ballë përball e rujm nderin e vatanit jemi Lokajt e Deçanit O Keni me ja ni krismen Deçanit se n'ballë po na prin Komandanti Gllogjanit deken pe lyp e deken ki me gjet se deshira per liri moshen sna vet mbrapa i kthejm armiqt n'arkivola se kurr s'na len vet Taip vlla Haki Tolaj ky gjak Dukagjini pe skuq Flamurin kur skem armatim plum e bojm gurin lum per Kosovën qka rriti nana ah Er liri kan bjeshket tana n'Strellcin e bukur shum lule kan dal ato i ujit Hysni Lokaj me djal Ref 2x: Lufton Baba bashkë me djal dhambë per dhambë e ballë përball e rujm nderin e vatanit jemi Lokajt e Deçanit

 57. yuoop noke
  yuoop noke
  Vor Monat

  Rrespekt Gold ag si gjithmon i pari 🇦🇱👍🏻🙏🏻

 58. Serxho Vlore
  Serxho Vlore
  Vor Monat

  Urime per lindjen e djalit che bravo per kenget qe kendon je shum i mir

 59. Nuri Shaini
  Nuri Shaini
  Vor Monat

  ALBANIJA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 60. Andi Uka
  Andi Uka
  Vor Monat

  Urime 28 nentori Kengetar ma I miri Gold Ag

 61. Ej game Èj
  Ej game Èj
  Vor Monat

  Bravo shendet dhe jet te gjat te keni bashk me djalin

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   Vor Monat

   Bravo..e ke qare me lot ket kenge..si gjithmonë me i miri prej krejtve

 62. Yamaç Kocovali
  Yamaç Kocovali
  Vor Monat

  Zoti ta ruajt djalin o goldi te rroj sa malet, ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ I uroj nje jet te lumtur dhe te rritet me prinderit e tij...👨‍👩‍👦 Djali yt do te jete luftar i madh sepse edhe babai i tij i vjen era e luftarit lum ne qe te kemi SHQİPERİA KOSOVA MAQEDONIA te gjith jan krenar per ty 💛. UÇK💞 Djali yt lindi ne daten 28 nentor ateher kur Adem Jashari dha jeten e tij per liri🇦🇱 Jam shum krenare per ty 💛 💘💘💘💘💘

 63. Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri
  Vor Monat

  Allahu ta rujt at djal jarabi

 64. Tina Dubois
  Tina Dubois
  Vor Monat

  Dhe ti me nje djal te behesh sa me shpejt.😊

 65. arlind avdyli
  arlind avdyli
  Vor Monat

  Baba osht ky

 66. Djellona Maloku
  Djellona Maloku
  Vor Monat

  Te lumt Gold AG respekt 👍

 67. servis berat
  servis berat
  Vor Monat

  Gezuare 28 netorin

 68. Muho Bosa
  Muho Bosa
  Vor Monat

  Urime28 nentori

 69. Liridona Zabelo
  Liridona Zabelo
  Vor Monat

  ❤👍👍

 70. erinda Hasani
  erinda Hasani
  Vor Monat

  Sa tekst i bukur

 71. Vloraa Tahiri
  Vloraa Tahiri
  Vor Monat

  Gold AG 💫💫👏🏻👏🏻👏🏻

 72. Dukagjinasi Strellc
  Dukagjinasi Strellc
  Vor Monat

  Te lumte per kengen i madhi Gold Ag respekt.LAVDI per te gjithe deshmoret e UÇK.Ty te kendofte zemra gjithemone sa keto bjeshket e Dukagjinit.

 73. Dra Vrej
  Dra Vrej
  Vor Monat

  Shka je vesh ne pizhama o gold?

 74. danii çareti
  danii çareti
  Vor Monat

  UÇK❤️

 75. Gentian Ferati
  Gentian Ferati
  Vor Monat

  Bravo..e ke qare me lot ket kenge..si gjithmonë me i miri prej krejtve

 76. Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi
  Vor Monat

  Boll u shite patriot o njeri fallc pse spo knon per qakorr e zhlebin

 77. Labi Ballaca
  Labi Ballaca
  Vor Monat

  Posh allhun a e ke pa qka ka bo fero e ka dhi n’ta

 78. ThatSimple
  ThatSimple
  Vor Monat

  🇦🇱

 79. Alisha Sophia
  Alisha Sophia
  Vor Monat

  🇦🇱🇦🇱Happy Independence Albania 🇦🇱🇦🇱 Nice song..

 80. Wishing Happines
  Wishing Happines
  Vor Monat

  👏🔥🔥👏🔥🔥👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️

 81. Granit Kelmendi
  Granit Kelmendi
  Vor Monat

  Deçani on fire🔥🔥

 82. stefan
  stefan
  Vor Monat

  Затоа никогаш нема да ве биде како народ, затоа што сте племе... Ајде назат во планина и овците на пасење

 83. Ajsi Pashollari
  Ajsi Pashollari
  Vor Monat

  Yll je bravo Gold

 84. alida flus
  alida flus
  Vor Monat

  Gezuar diten e Flamurit Shqipe!

 85. Fattti Jemm Fattti Jemm
  Fattti Jemm Fattti Jemm
  Vor Monat

  E paq me fat ne jet djalin tend dhe me shume dashuri

 86. Fitim Ajdini
  Fitim Ajdini
  Vor Monat

  Jaaa, çdo dit muzik tnjejta

 87. Sefedin Mustafa
  Sefedin Mustafa
  Vor Monat

  urime gold

 88. TiboinShape entraînement
  TiboinShape entraînement
  Vor Monat

  Urime festën e flamurit dhe me jetë të gjatë Djali

  1. alida flus
   alida flus
   Vor Monat

   🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏

 89. Rovena Zacelli
  Rovena Zacelli
  Vor Monat

  Shm bkr Me jete t gjate djalin!!!

 90. OfficialBabaMret
  OfficialBabaMret
  Vor Monat

  Decant jan shum barbona se kur jam kan I vogel kam pyt ni shpi me decan per buk edhe kan than jo se jeni shqiptar, njs sjan krejt ashu po mbase jan kan familje enkeqe...po kur a kan puna luftes krejt te na kan ardh edhe me sa kena pas munsi i kena prit.! Njs flm sot sjau dom neren hic

 91. Kreshnik Shehu
  Kreshnik Shehu
  Vor Monat

  Urime ❤️🇦🇱❤️

 92. Erza Tahiri
  Erza Tahiri
  Vor Monat

  You killed everything 💉🦋😍

 93. Kosta Shele
  Kosta Shele
  Vor Monat

  Hallall ta befte zotite te rroji djali

 94. tomi hilfiger
  tomi hilfiger
  Vor Monat

  KOSOVO JE SRBIJA....SRBIJA RUSIJA MAKEDONIJA

 95. Emrije Gashi
  Emrije Gashi
  Vor Monat

  krejt te njejta tekstet e kengeve gjith njejet

 96. Leon File
  Leon File
  Vor Monat

  Jete te gjate lume nena ae te ka o zot cfar kenge

 97. Luigi Marchetto
  Luigi Marchetto
  Vor Monat

  O mbret i muzikes shqipe te lumt goja dhe te rroje e me jet te gjat ⭐ vogel qofshi me jet te gjat ♥️

 98. Elmedin Mediu
  Elmedin Mediu
  Vor Monat

  Urime 28 Nentorin🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰♥️🇽🇰 Gjith shqiptarëve

 99. Albes Krasniqi
  Albes Krasniqi
  Vor Monat

  🔥🔥❤❤❤❤

 100. Nazim Fasani
  Nazim Fasani
  Vor Monat

  Gezuar festen urime djalit, te rroje sa malet 🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱