Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

7 558 Aufrufe 766 Tsd.
Unterhaltung

fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

KOMMENTARE

 1. SOPHIE Xhaka
  SOPHIE Xhaka
  Vor 8 Stunden

  Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...

 2. blueibabygirl07
  blueibabygirl07
  Vor 9 Stunden

  Love from America 🙏💖

 3. Halil Celaj
  Halil Celaj
  Vor 10 Stunden

  Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.

 4. Lion Fr
  Lion Fr
  Vor 11 Stunden

  E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.

 5. Lion Fr
  Lion Fr
  Vor 11 Stunden

  O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

 6. Ani Ani
  Ani Ani
  Vor 12 Stunden

  Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven

 7. hoiy vinosa
  hoiy vinosa
  Vor 12 Stunden

  Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤

 8. Tommy Gojcaj
  Tommy Gojcaj
  Vor 13 Stunden

  ✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊

 9. Sedat Kelmendi
  Sedat Kelmendi
  Vor 13 Stunden

  goldo ag ❤ 🇦🇱

 10. mateo Dana
  mateo Dana
  Vor 13 Stunden

  DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.

  1. hoiy vinosa
   hoiy vinosa
   Vor 12 Stunden

   Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 11. Murad Kurteriç
  Murad Kurteriç
  Vor 13 Stunden

  MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA

 12. CEMO SHKUPI
  CEMO SHKUPI
  Vor 14 Stunden

  #LAVDI Bylbyl Breçani.

 13. Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda Lajcaj
  Vor 14 Stunden

  Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇

 14. Mobiles Samsunga10s
  Mobiles Samsunga10s
  Vor 15 Stunden

  Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏

 15. Igli Mija
  Igli Mija
  Vor 15 Stunden

  Myte

 16. Mario Jano
  Mario Jano
  Vor 16 Stunden

  Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave

 17. sevdail sevdail
  sevdail sevdail
  Vor 16 Stunden

  Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi

 18. M-M marku
  M-M marku
  Vor 16 Stunden

  Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️

 19. Hoti Bujar
  Hoti Bujar
  Vor 17 Stunden

  Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍

 20. erlis 24
  erlis 24
  Vor 19 Stunden

  Na bo naj kong per matianet,burrelin.

 21. ema onuzi
  ema onuzi
  Vor 20 Stunden

  😚🥰💎

 22. ema onuzi
  ema onuzi
  Vor 20 Stunden

  ✌💎

 23. Alberi Gashi
  Alberi Gashi
  Vor 20 Stunden

  ,

 24. Besa Plaku
  Besa Plaku
  Vor 21 Stunde

  Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 25. Ηλ.ελζ ελεζ
  Ηλ.ελζ ελεζ
  Vor 21 Stunde

  Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏

 26. vasil marashi
  vasil marashi
  Vor Tag

  Zoti i rujt te gjithe shqiptart.

 27. selimi fadil
  selimi fadil
  Vor Tag

  Ju LUMT goja RRESPEKT

 28. Deti.E
  Deti.E
  Vor Tag

  Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar

 29. dutoiu hour
  dutoiu hour
  Vor Tag

  Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves

  1. misuyy fong
   misuyy fong
   Vor Tag

   🇦🇱✌️

 30. Luljeta Gjeloshgjokaj
  Luljeta Gjeloshgjokaj
  Vor Tag

  Shum e bukur kenga Bravo👏

  1. misuyy fong
   misuyy fong
   Vor Tag

   Shum bukur👍

 31. Valentina V
  Valentina V
  Vor Tag

  🇦🇱❤❤❤

 32. te preferuar tota
  te preferuar tota
  Vor Tag

  Superrrrrrrrrr

  1. dutoiu hour
   dutoiu hour
   Vor Tag

   udhheq ket shqiptari

 33. Muli Time
  Muli Time
  Vor Tag

  Goldi si gjithmon👍

 34. Lulzim Gashi
  Lulzim Gashi
  Vor Tag

  O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo

 35. Ramiz Biba
  Ramiz Biba
  Vor Tag

  shabsnçela

 36. Artan Gega
  Artan Gega
  Vor Tag

  Ju kendoft zemra

 37. DJ Skifter Mistreci
  DJ Skifter Mistreci
  Vor Tag

  Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK

 38. Xhevdet Gashi
  Xhevdet Gashi
  Vor Tag

  Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏

 39. Osman Ruçi
  Osman Ruçi
  Vor Tag

  Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën

 40. Agim Kopani
  Agim Kopani
  Vor Tag

  Si ky djal lindin rrall.1 ne nje shekull

 41. Lili Karfia
  Lili Karfia
  Vor Tag

  Une di qe Dave Gjergji eshte Pukjane🤔🤷‍♀️😏?!

 42. viola ola
  viola ola
  Vor Tag

  O kosov zemer te kam

 43. bodoy euir
  bodoy euir
  Vor Tag

  Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!

  1. t.v. 45
   t.v. 45
   Vor 15 Stunden

   Pershendetje or vlla nga mergimi mertur guri gjakova

 44. shpetim sinani
  shpetim sinani
  Vor Tag

  Shum bukur👍

 45. Vlore Hajdari
  Vlore Hajdari
  Vor Tag

  🇦🇱✌️

 46. Alfred kola
  Alfred kola
  Vor Tag

  Ju kendofte zemra shum bukur keni kendu per Kosoven

 47. Me Hej
  Me Hej
  Vor Tag

  Lavdi deshmorve, juve ju lumt per ket kang kaq prekse, populli shqiptar gjithmon kadit mi mbrojt trojet e veta po udhheqsat tradhtar po e kthejn vendin permas, spo ka kush me udhheq ket shqiptari

  1. bodoy euir
   bodoy euir
   Vor Tag

   Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..

 48. JueltaNoel JueltaNoel
  JueltaNoel JueltaNoel
  Vor Tag

  Ju kendoft zemra ,dy zera te mrekullueshem🌹🌹

 49. Juliana Bakou
  Juliana Bakou
  Vor Tag

  Zoti te dhente jete se je PATRIOT o djale

 50. Aty Ketu
  Aty Ketu
  Vor Tag

  Pa za te bukur kan vashat dhe burrat e Tropjes e Hasit. Rroft e qoft pergjithemon Shqiptarija dhe UÇK-ja. Ju pershendes nga zemra e Shqiptaris Kosov 🇦🇱👍🇽🇰

 51. lenc skura
  lenc skura
  Vor Tag

  Love love me

 52. Misim Shabani
  Misim Shabani
  Vor Tag

  Prshndetje nag Tetova

 53. Gledi Dushku
  Gledi Dushku
  Vor 2 Tage

  djemt tropojan te fjales e te pushkes 🇦🇱

 54. Valona Citty.007
  Valona Citty.007
  Vor 2 Tage

  deburn.info/lost/video/zK2rdbZrh4GX0c0 kiçe llomotit ..

 55. mnika voli
  mnika voli
  Vor 2 Tage

  xhennet firdeus ne ahiret !

 56. Engjell isaku
  Engjell isaku
  Vor 2 Tage

  Dy Legjenda me ni Klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 57. Jana krener Johana kener
  Jana krener Johana kener
  Vor 2 Tage

  Lll o

 58. hikmete bajraliu
  hikmete bajraliu
  Vor 2 Tage

  Respekt 🇦🇱🇽🇰🇧🇪

 59. Fatmir Dervishaj
  Fatmir Dervishaj
  Vor 2 Tage

  Hallall se gjithmon #1👑🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  1. mnika voli
   mnika voli
   Vor 2 Tage

   Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte

 60. Avni Halilaj
  Avni Halilaj
  Vor 2 Tage

  Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..

 61. Enver Demalia
  Enver Demalia
  Vor 2 Tage

  Bravo ju rujt zoti

 62. butti fdft
  butti fdft
  Vor 2 Tage

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪

 63. Petrit Bajraj
  Petrit Bajraj
  Vor 2 Tage

  Ju lumt zeri legjendat shqipetare🤚

 64. Gzim Brahaj
  Gzim Brahaj
  Vor 2 Tage

  Bravo!!!!

 65. Toni Montana
  Toni Montana
  Vor 2 Tage

  Evvv Dava gjergji zanin pushk e paska edhe po I shkojka i lumt🤘

 66. Sefer Limja
  Sefer Limja
  Vor 2 Tage

  Te lumt goha oer kosov e shipni

  1. butti fdft
   butti fdft
   Vor 2 Tage

   ❤️❤️❤️❤️❤️

 67. Erisa Besmir
  Erisa Besmir
  Vor 2 Tage

  Bravo super bravo

 68. IB BOIS
  IB BOIS
  Vor 2 Tage

  Je mir de

 69. Shukrije Basha
  Shukrije Basha
  Vor 2 Tage

  Genug shum eh mir ju lumt

 70. DARDANET ILIRET
  DARDANET ILIRET
  Vor 2 Tage

  Une vendosa nji Kanè me ja shkrue kesaje Mèretreshe edhe Gold AG qe ne deshrofeshi te kendoje se bashku Ose me Vèazrite Leshi. Ne qofese kam ndoni gabi e permison se une 70 vjeqaer ne gurbet xhsye e germave tashe po mi hane gomari. O Moj Liri e Daredanis O Moje Kosovè e Daredanis,u bèrè shtetè pasè Lirisè. O Fèlamur me shum Nishane nepèr Shekuj kurrè su ndale,nèper burxhe e kosoves shumè Valove. Fèlakè e kuqe si Ret e Zeza e tè Skuqera si Lotè e Gjak nè Kosove. Fèllad i bukur nè atè Kosove e ne Shqipri fryne stuhija pèr knaqèsi. Valone Fèlamuri i Pnvènvarès Qyshè nè kohen e Liris sè Darèdanis. E Dham Besen e Shqiptarisè Qyshè nè kohen e Liresè. Tè gjith Kosova tek te Vari i Pajazit me lidhe besen vèllau me vèlla pèr sato jeta mos me u nda. Pèr kèt tokè tè shejtè kur mos me u nda vèllau me vèlla ,si Krishter e Mislimon jemi Vèllazèr te tan Komèb e nji Qendrim. Zoti e Bekofèt ket Komèb Shqiptarè. Kete e kashkrue nji i lindure Llapè e i Riture ne Prishtinè. Une jetoje ne gurbte 28 vite. Une jame 70 vjeqaere. Emri imi asht ky. Jusuf Visoka Fetahu nga dijasepora e ranèd.Ju pereshendese qe te merni ket kange edhe te me shkrue ju mbretreshe qe e muertè.

 71. Nexharije Emerllahu
  Nexharije Emerllahu
  Vor 2 Tage

  Bravo. 2 🌟🌟👏👏

 72. Anila Miza
  Anila Miza
  Vor 2 Tage

  SHUME BUKUUUUUR....👏👏👏 GOLD AG ❤⭐😘

 73. UNITED STATES OF ALBANIA
  UNITED STATES OF ALBANIA
  Vor 2 Tage

  Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte

 74. Far.
  Far.
  Vor 2 Tage

  Ju lumtë!

 75. Besa Besa
  Besa Besa
  Vor 2 Tage

  Ju lumt goja shume bukur, knofshi gjithmone,

 76. KLEVI GAMING
  KLEVI GAMING
  Vor 2 Tage

  Like Për Tropojen LIKE Per Golf Ag

 77. Dava May
  Dava May
  Vor 2 Tage

  Rrespekt Dava Gjergji 💥💥💥💥👌👌👌🇧🇪🇧🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱 ju pershendes nga Gjermania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 78. Dani Mustafa
  Dani Mustafa
  Vor 2 Tage

  Ok

 79. erinda Hasani
  erinda Hasani
  Vor 3 Tage

  Me lot ne sy e percolla qe ne fjalet e para kete kenge... Si bije e ati vendi perulem para gjakut qe u flijua per liri...

 80. Arblin Haxhiu
  Arblin Haxhiu
  Vor 3 Tage

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 81. Abaz Morina
  Abaz Morina
  Vor 3 Tage

  zemra ju knoft gjithmo o bylbyla

 82. Bahrija Krasniqi
  Bahrija Krasniqi
  Vor 3 Tage

  Bravo Goldi se shum emir kanga rrespek per ty Ni RRespekt shkon per Nana tane 🤗

 83. Mesa Mesa
  Mesa Mesa
  Vor 3 Tage

  Sum sum mir zoti mašala bilj bilj miru pav sa Kosov nona ime gold bosljak Makedonija 🇲🇰🇲🇰🇧🇦🇦🇱🇹🇷🇵🇰🇲🇷🎯♠️♣️

 84. Shqiponja Gjermani
  Shqiponja Gjermani
  Vor 3 Tage

  Kam pas Respekt per ty Dava Gjergji por turp per ty me ba kenge me kete shkja-magjupin goldin. Per deshmorin qe po i kendon lavdi i qofte.

 85. Arianit Lushaj
  Arianit Lushaj
  Vor 3 Tage

  Mos qaj nona ime vet e rrite trimin un sta koris buken e gjinin te lumt Goja Gold ag

 86. Monika
  Monika
  Vor 3 Tage

  I ke kenu nanes se gjith shqiptareve Dardanis ,i ke kenu Historis, te molla e kuqe mir e ke thon

 87. Islam Gashi
  Islam Gashi
  Vor 3 Tage

  Dy bylbyla me nje keng te mrekullueshme

  1. misuyy fong
   misuyy fong
   Vor 3 Tage

   Ju kendofte zemra gjithmone jemi nje nen FLAMURIN KUQ E ZI

 88. Mavlin Demolli
  Mavlin Demolli
  Vor 3 Tage

  U preft shpirti ne paqe , edhe me Kuranin e madherushem, kush bjen ne lufte per kombin e vet, Shpirti I shkon ne xhent, ishalla Allahu te ka pranue e te ka çue ne xhent, Amin amin, per jet ju qofte kujtimi dhe u kujtofshin herojte e kombit shqiptare,

  1. misuyy fong
   misuyy fong
   Vor 3 Tage

   🇦🇱 Respekt! Tetovar nga Suedi 🇦🇱

 89. zymryt unlusoy
  zymryt unlusoy
  Vor 3 Tage

  Ju kendofte zemra

 90. PruricGaming
  PruricGaming
  Vor 3 Tage

  bravo!! mashum qesine

 91. Achraf jdidi Dhj
  Achraf jdidi Dhj
  Vor 3 Tage

  Big up from Kingdom Of Morocco 🇲🇦

 92. Elza Hadergjonaj
  Elza Hadergjonaj
  Vor 3 Tage

  Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

 93. Suat Saqipi
  Suat Saqipi
  Vor 3 Tage

  LAVDI DËSHMORËVE !

 94. adhurimi nimonaj
  adhurimi nimonaj
  Vor 3 Tage

  Respekt

 95. pasion music
  pasion music
  Vor 3 Tage

  Luftën e luftëtarët e kosoves i Ka ndihmu sa askush familja Haklaj

  1. BIZZY Ent.
   BIZZY Ent.
   Vor 3 Tage

   Hiq ata skan ba sen , tjeter kush prej tropoje ka ndihmu . Atyne veq mediat ja kan rrit emrin

 96. Albulena Daka Selimi
  Albulena Daka Selimi
  Vor 3 Tage

  E madhe je Dava Gjergji, te lumt

 97. Manushaqe Gjuni
  Manushaqe Gjuni
  Vor 3 Tage

  Ju lumte goja Lum nana si te ka rrit more djal Ju bekofte zoti te dyve

 98. Habba Gshdh
  Habba Gshdh
  Vor 3 Tage

  we Love Tropoja prej Prishtinës

 99. Lorena Hasbajrami
  Lorena Hasbajrami
  Vor 3 Tage

  ❤❤❤❤

 100. Ajshe Xhelili
  Ajshe Xhelili
  Vor 3 Tage

  ⭐⭐👌👌👋👋

  1. misuyy fong
   misuyy fong
   Vor 3 Tage

   🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥